Emma a Méďa Béďa
potkání s princeznou Lili
Emma se vzbudila ráno ve čtyři h. a její táta měl na stole mapu a na ní je označeno že pojedou na šumavu. Emma s toho nebyla vůbec nadšená a naštvala se tak že to vzbudilo celí dům takže všichni sousedi i mámu s tátou a medvídek přiběhl a řekl: ,,Co to tady vivádiš?rači se běš schovat než k nám přijdou sousedé!" ,,Vidíš to jedeme na šumavu a to nemělo takhle dopadnou vždit nesnim!"křičela Emma ještě hlasitějš. ,,Emmičko co se stalo!"viběhla rychle maminka. ,,Jedeme na šumavu to se stalo a já nechci na šumavu!!"křičela Emma.
,,Haló, otevřeté, sousedé"ozívalo se za dveřma.Maminka otevřela a...... ,,Vy sousedi křiklaví to už je po desátý co nás budíte!!"křičeli sousedé.,,Promiňte máme přece ještě malou holčičku a ona to ještě neví že nemá křičet a navíc jsme byli u babičky a ona má rodiný byt a tam mohla křičet jak na lesy chápete?" omlouvala se maminka.,,Tak jo ale to bylo na posledy!"říkaly sousedé a odešly.,,Tak když jsme všichni vzhůru tak si zbalíme a pojedeme."řekl táta za Emmou. ,, Já nechci na šumavu nechci a nechci a nechci!!" říkala stišeně Emma.Ale rodiče ji stejně přemluvili zabalili jí tedy sami a vihrožovali že jí medvítka vezmou.Tak jeli až dojeli.Ubytovali se a......... a šli lyžovat najednou Emma nikoho vidí, někoho povjedomího....... princezna Lili ! Emma rychle nastoupila na lanovku a jela pak ní přišla a zeptala se : ,, Jak si se sem dostala?" ,,No já jsem víla tak jednoduše a chtěla jsem vám něco říct ohledně toho pokladu.Dnes až usneš bude se ti zdát sen ,ale ne ledajaký sen budu čekat před hotelem v kterým ste se tečko zabydleli a poletíme na neznámou horu a najdeme ten poklad ale varuji vás pokut nás nikdo dá do kledby tak to platí i v normálním životě!"říkala princezna Lili. ,, Jdeme do toho! " řekl medvídek i Emma a to už se blížili rodičové a rychle jeli dolů.
Nějaká rozmazlená je Emma.Ne?
OdpovědětVymazatjsou jí 3 roky tak to neví
Vymazat