Zítra je silvestr a já na něj mam program.
17:00-silvestr tu je
17:15-vzpomínáme na celí rok 2013
17:20-bleskovka znáš MH?
17:25-ohňostroje
17:40-video Barbie
17:50-přeju vám
18:05-co chceme udělat(podniknout)v roce 2014
18:15-bude rok 2014 lepší než tento?
18:35-co moje monsterky chtějí dělat v roce 2014
18:45-bude se nám stýskat
Žádné komentáře:
Okomentovat