No je hezký ale chybí mi tam nějaké doplňky . A asi bych odebrala tu konvičku. A mohla by jsi vyrobit psací stroj a ten dát na tu poličku
děkuji
nemáš zač
janak o tom psacím stroji jsem taky přemíšlela :D
No je hezký ale chybí mi tam nějaké doplňky . A asi bych odebrala tu konvičku. A mohla by jsi vyrobit psací stroj a ten dát na tu poličku
OdpovědětVymazatděkuji
Vymazatnemáš zač
Vymazatjanak o tom psacím stroji jsem taky přemíšlela :D
Vymazat