úterý 31. prosince 2013

další otázka

nevim jak mam vilepšit Robbeci pokoj nemá tu pravou šťávu vidim to jasně.
  • co mam v tomto pokoji udělat za nábytek?
  • mam tam něco odstranit?
  • jaký tam mam udělat doplňky?(bytový)


4 komentáře:

  1. No je hezký ale chybí mi tam nějaké doplňky . A asi bych odebrala tu konvičku. A mohla by jsi vyrobit psací stroj a ten dát na tu poličku

    OdpovědětVymazat