neděle 2. února 2014

Bleskovka

Ahoj tak tu je

BLESKOVKA!


1. máš tablet?(pokut ne chtěla by si ho?)
2.jak se máš a co děláš?
3.jak se jmenuje můj nejnovější příběh?
4.jaká postava (je z mého nového příběhu) je na obrázku?
5.líbí se ti tuten blog?
6. co chceš na kolečko?(jednu postavu)

2 komentáře:

  1. 1. mám
    2. mám se dobře a prohlížím blogy, ale strašně mě před chvílí překvapilo že v centru kousek od práce mojí mámy mají f,c,a, sweet scream, deuce a toralei ghouls alive, jane boolitle a art class (dozvěděla jsem se to od royalrebel)
    3. tajemství princezen, nebo kouzla princezen-v článku máš jiný nápis a jiný nadpis
    4. sintie
    5. jo, není úplně nejlepší na světě ,ale jsme podobně starý a já sama vím jak těžké je mít dobrý blog, na který bude chodit hodně lidí.
    6. prosím honey

    OdpovědětVymazat
  2. Jo
    Sem chora a mam se ok
    Tajemstvi princezen
    Sintie
    Jo moc
    Ja s Apple White

    OdpovědětVymazat