Ahoj. Tak jak to dnes šlo? Byli na vysvědčení samé jedničky? U mě byli samí jedničky ale u matiky to bylo jakž takž. Před chvílí přišla máma a přinesla my monster high kufr! Je nádherný. Jsem moc ráda. Ve škole jsme se první hodinu dívali na Já padouch 2, pří Prv jsme se na to dodívali, Hv hnus ( asi si říkáte proč ale ta učitelka...........strašný) a pak vysvěčení. Byla to chvilka napětí a když paní učitelka vislovila jméno Vlaďka tak to bylo horší.............. nevěděla jsem co tam bude jestli bude 2 nebo ne. Ale když mi vysvědčení podala bylo to překvapení. Žádná dvojka. Nejradči bych štěstím skákala 2 metry visoko.
PS: asi si říkáte proč Vlaďka ale to zjistíte v příštím článku.
Žádné komentáře:
Okomentovat