Kde to děláš ?v malování?to nechápu protože já tam můžu dát jen jeden obrázek jak to děláš napiš mi na blog
já i Draku-jina dessy děláme v photofiltru
Pěkné ♥
Kde to děláš ?
OdpovědětVymazatv malování?
to nechápu protože já tam můžu dát jen jeden obrázek jak to děláš napiš mi na blog
já i Draku-jina dessy děláme v photofiltru
VymazatPěkné ♥
OdpovědětVymazat