čtvrtek 23. ledna 2014
velký krok k...
Tak takhle to dál nejde!Vůec sem nechodíte nedáváte komentáře že se vůbec namáham! Na svůj blog články dáváte! Pozastávko nemáte! a ke mě na blog nikdo nechodí! Budu překvapená když k tomuto článku dáte komentář. Možná zrušim blog a budu na mím vedlejším blogu. Který ale potom bude teda hlavní. Nechápu to..................Achjo.......................................... Nevim proč sem nechodíte...............Asi mě nemáte rádi.......................Nevim že se vůbec namáham! Možná blog zrušim ještě dens.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Ja tĕ mam rada
OdpovědětVymazatJá mám na svém Blogspotu to samé :-(
OdpovědětVymazat