Ahoj. Tak teď jsem měla jít na plavání. Tento trénink měl být poslední před plaveckými závody tak asi nepudu ani příští týden na závody. A už vim co s tim břichem mam! Mam ho nastydlý. Dnes jsem byla i ve škole ale to dopadlo špatně, celí den jsem skučela protože mě bolelo břicho. Málem jsem ani nepsala diktát. No mam tu pár tipů na oblíkání je to na téma šaty.
Zde vidíte šaty které kdyby měli světlejší
barvu tak by se hodili i na svadbu. Hodí
se na natáčení třeba nějakého filmu.
Pokut je sežene te v černé barvě hodí se
i na pohřeb. Hodí se i na nějakou událost
např. rande,oslava............
Vanesa má na sobě fialové diskotékové
šaty. Hodí se na diskotéku nebo i na oslavu
tvé kamarádky! Šaty se blýskají (třpití)
takže nedoporučuji na sluníčko! Má
to moc velké účinky tak ratči ne
na slunce!
Zde vidíte bílé šaty které se dokonale
hodí na rande. Tyto šaty se nehodí na
svadbu protože nejsou tak vizdobené jak
by měli být svatební šaty. Hodí se i
na nějakou roli ve filmu nebo v dětském
divadle. Jsou i pohodlné. Nejsou
obtažené ale netvarujou tvar podle
vašeho těla. Na hoře je guma která
se tvaruje podle těla.
Tyto šaty se hodí na oslavu.
Např. když oslavujete své 15 narozeniny.
Jsou barevné což se na párty hodí
úplně dokonale.
Tyto šaty se táké hodí na oslavu
ale na oslavu spíš 16 nebo 18
narozenin. Ozdo je více proto
je to pro viší věk.Jsou barevné
a hezky vizdobené.
Zde jsou šaty které se hodí na
svadbu nebo na rande. Barva
je světlá a šaty se hezky třpití.
Jsou hebké a nezpadnou z
těla protože mají velké ramínko.
A poslední šaty se hodí pro starší.
Hodí se na akci když se vdává vaše
dcera nebo syn. Hodí se i na rande!








Žádné komentáře:
Okomentovat