čtvrtek 23. ledna 2014

pozastávko se ruší!

Tak už jsem přišla proč sem nechodíte. Nezrušila jsem pozastávko! Tak ho rušim a affs už budu normálně obíhat. Teď vyrábim věž pro monsterky.No spíž uměleckou :-D. Bude třípatrová tak mam co dělat. No já jsem neudělala ani první udělala jsem jenom základ. No tak zatim ahoj!

Žádné komentáře:

Okomentovat