úterý 21. ledna 2014

pár foteček Spectry

Ahoj. Tak jak už víte je my blbě. Bolí mě břicho. Tak jsem na chvíli mohla na počítač a v posteli jsem taky fotila tak tady to je.
 Spectra pofňukávala když zjistila že my je blbě.
 Ale pak jsem jí řekla že se brzo uzdravim tak po mě začala radostí skákat.
 Pak si ale uvědomila že se mi akorát přitíží tak se začala mlátit do hlavy.
 Tak my fotoaparát zakryla svou rukou.
 Ale pak si uvědomyla že je průhledná tak začala pobýhat a hledala
úkryt.
 Schovala se pod peřinu.
 Ale pak si uvědomyla že chci mýt velkou
návštěvnost tak hezky zapózovala.
 Pak přinesla hru a hráli jsme.
Začala Spectra.
 A pak já.
A pak jsem chtěla spát tak si na mě lehla.

2 komentáře:

  1. Krásne zlaté chci spectru sté kolekceeeeeeeeeeeee
    HEZKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

    OdpovědětVymazat