Mam tu pár foteček.
Frenkie ve žlutém ráji
a teď v růžovém ráji
mává na nás z béžového světa
a fialoví svět
a Frenkie s Frenkie
omlouvám se za kvalitu fotek





pěkné fotky
OdpovědětVymazatPekné ! A ďakujem , že si si ma pridala do kruhu na google + .
OdpovědětVymazatprosím
VymazatA píše sa to Frankie =D
OdpovědětVymazat