Mam tu další princeznu.Mary je princezna zvířat. Chrání každé zvířátko a léčí je. Je citlivá a klidně by kralování viměnila za veterinářku. Zvířatům se věnovala už od malička. Rodiče ji nechtěli žádné zvířátko pořídit tak se rozhodla že za nima bde chodit do lesa, do parku, do útulku atd. Nosila jim jídlo ale nevěděla tenkrát o svích schopnostech. Jednou potkala myslivce jak zabijí zvířata ale ona to nechtěla. Z celého srdce plakala z lásky ale najednou zvířátko oživlo. Ty slzy byli kouzelné!

Jej na počítačovú kresbu je krasna
OdpovědětVymazatděkuji
Vymazat