tento příběh je i do soutěže k monster terce
Jinafire a ztracený rodný list
Jinafire jednou jela ve vlaku do Paříže a v tom jí z okna vylítl rodný list. ,,pane zastavte vylítl mi rodný list!"křičela Jinafire.,,Milá paní pán je hluchý já mu to musim říct"řekla paní která stála vedle. Ale pán si nevšímal ničeho takže nezastavil dokonce přejel i zastávku ale on ani nezatáčel byl hodně zamyšlenej. Najednou vyjeli z kolejí a vlak nejel a řidič se proral v tu ránu Jinafire vystřelila a začala říkat: ,, Pane vy jste spal! vyjeli jsme z kolejí a já nemam rodný list!" ,,Nezapoměli jste ,že je hluchý?" zeptala se paní. ,,Jé je" odpověděla Jinafire.Paní mu vše řekla znakovou řečí a pán vystoupil a v telefoní budce zavolal silákům a ty zvedli vlak na koleje a jeli na zpátek. Na zastávce všichni vystoupili kromě Jinafire a pán se omluvil že si je vyzvedne později. Ujeli 15 km a nikde nic dalších 15km a taky nikde nic a zachvíli byli u propasti a nad ní papír a to byl Jinafire rodný list ale žádný most nikde nebyl.Pán šel zase do vlaku a vytáhl provaz a přemýšlel najednou viděl uprostřed propasti most a na něm velkou hromadu a za chvíli nad tou hromadou bude rodný list! Pustil po provaze Jinafire dolů vylezla po hromadě a chytila rodný list.Už ho zase měla a řidič už nikdy neusnul.Konec
no jde to. promiň ale 5 bodů ze 7
OdpovědětVymazat