.
Stránky
Domovská stránka
můj hlavní blog
objednej si grafiku
přihláška do fanclubu
sobota 11. ledna 2014
fotka do soutěže k twychelle blue
Obleček jsem dělala v létě 2013 když mi bylo ještě 8 let.
4 komentáře:
Unknown
11. ledna 2014 v 11:10
Pěkná :-)
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Unknown
11. ledna 2014 v 11:10
A jsi šikovná :-o
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Unknown
11. ledna 2014 v 11:11
děkuji
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Odpovědět
Unknown
11. ledna 2014 v 15:07
9,5 bodu na to že ti bylo 8 je to dost dobré
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Pěkná :-)
OdpovědětVymazatA jsi šikovná :-o
OdpovědětVymazatděkuji
Vymazat9,5 bodu na to že ti bylo 8 je to dost dobré
OdpovědětVymazat