pondělí 6. ledna 2014

Emma a Méďa Béďa

Emma a Méďa Béďa
zbavení kledby
Byla ještě tma a Emma se teda vidala to tmy a zlá ježibaba ji lákala do pasti ale to neměla dělat! Emma šla po cestě kde bylo věčně smutno a strašně se tam ztrací věci a Emma tam nic neztratila ale našla.
šla a šla cesta byla dlouhá a nebylo nikde vidět ani na krok najednou Emma zakopla a začala jí téct krev. Najednou se rozjasnilo a protože ježibaba nesnáši slunce tak ani Emma která byla v kledbě. Ale najednou viděla ňáký jakýsi obrázek kde viděla sebe a mámu ale nebylo na to moc vidět protože to bylo mokrý. Ale přece něco viděla a viděla jich několik za sebou jak ty události šli.A najednou ji bleskly mišlenky a probudila se z kledby a zase byla normální a uvědomila si co se stalo a rozběhla se k neznámé hoře akorát bylo už světlo a máma s tátou vztanou a nenámá hora je přes celou republiku ale ona si poradila. Šla domů a když měli jít na snídani dělala že jí je blbě a potom viběhla z domu a protože jí princezna Lili nechala lítající prášek už jsi poradila. A pak dorazila přímo k domečku ježibaby.Ale o proti Emmě byla bezmocná protože měla Emma sekeru a mohla by jí useknout hlavu a ježibaba řekla ,,Prosim ušetři mě já ten poklad hlídam jen kvůli mé matce protože ji můžu najít jedině díky pokladu a můžu ji visvobodit jedině když se naplní 100 let a dnes je to 99let tak odpust a u ty květiny je jediný místo kde lidi člověk necítí"visvětlovala ježibaba.,,A pokut chcete tak další kouzelný poklad je v jakýsi babičiny skrýši."řekla ještě ježibaba.,,Co tam vládne moje babi tak děkujem!"řekla Emma.Ježibaba všechny propustila a bylo všechno normální no skoro....

1 komentář: