Ahoj dnes jsem vstala v 7:00 a máma řekla ať si jdu číst tak jsem to udělala vzala jsem knihu Příběhy Kouzelného Stromu a přečetla jsem za půl hodiny dvě kapitoli ( ty kapitoly jsou dlouhé a jsou tam malí písmena tak se nedivte) a pak jsem za půl hodiny přečetla Malou Mořkou Vílu Ariel kterou mi půjčila spolužačka. V pondělí jí to samozřejmně vrátim. Pak jsem si dala bílý jogurt s vločkama a rozinkama a pak jsem šla sem na blog. K obědu budem mít kachnu moc se těším a pak půjdeme na zimní stadium a hezky si zabruslíme a pak se budeme dívat na DVD šmoulové 1. Moc se těším tak krásný den! Ne ne to je moc předčasně teď mam otázečku je to spíš pro ty co mě mají v Google talku. Nejde se mi tam nák přihlásit tak proto se vám zobrazí že jsem nedostupná. Až budete mít čas tak se mi ozvěte a já vam odpovím. Snad to teda pujde. Poznáte to podle toho že jsem na blogu. Tak teď. Krásný den!
Pro vás Draku-Jina
Žádné komentáře:
Okomentovat