úterý 14. ledna 2014

bude pozastávko

Ahoj, tak už podle názvu poznáte, že bude pozastávko, protože se musim hodně učit, hodně čtu - chci přečíst za tento rok 100 to jsem přehnala že? No když jsou tenký tak přečtu tak 2 za den ,ale teď čtu už tlustý(někdy i ty tenký) tak jich přečtu míň ale mohu to dát.No ale tento článek je o pozastávku tak konec blábolů. Pozastávko je menší což znamená že budu dávat články malinko ale stejně tu budu(o víkendech bych tu měla být) nebudu taky moc obíhat affs tak se nezlobte.Nevim jak dlouho bude trvat pozastávko ale snad to nebude dlouho. To víte když jsem se pohádala z Twychelle Blue tak moc na pc nejsem. Tak ahoj! A krásný zbitek dne!

1 komentář:

  1. 1. Ano 100 to si prehnala ale dá se to prí jeden chlapec precetl 294 knih za rok ale já nevěrím
    2. Za AFFS se nezlobím
    3. Doufám že pozastávko bude trvat krátko

    I tobě krásny den!!!

    OdpovědětVymazat