Tak už bude konec roku 2013 a přivítáme rok 2014 určitě se vám bude stýskat i mě i když někdo měl v roce 2013 smůlu protože to byla 13 ale někdo zase štěstí protože je 13 jeho šťastné číslo no teď si vzpomeňte co jsme všechno v tomto roce zažili já např. odešel nám spolužák a přišel spolužák, měla jsem divadlo dokonce 2, koupila jsem si za 500 kč monster high Clawdeen Wolf s kavárnou, a měla jsem i smůlu že když jsme malovali do soutěže na vítvarce bolelo mě břicho tak jak vás nikdy nebolelo a možná to bylo tim že jsem zaspala a měla jsem k snídani pouze mini pidi kousek buchty a ve škole jsem se taky nenajedla protože to mě otravoval spolužák že sem to nevidržela a hodila po něm flašku ale s tim už nic neuděláme čas nejde vrátit ale napravit to můžeme tim že to příště neuděláme ale čas jde dál a příště to můžem napravit budoucnost je před námi a tak to bude furt.
Žádné komentáře:
Okomentovat