čtvrtek 19. prosince 2013

úžasný den

Ahoj zdravim vás z domova.Dnes byl úžasný den a zítra bude ještě úžasnější já ani neusnu.Dneska jsem měla od devíti a šla jsem do školy sama pak na proti mně seděl otravnej spolužák protože jsme spojovali lavice.Měli jsme mít ČJ a pouze jsme četli a opakovali a vibarvovali.Pak byla prvouka a to jsme hráli šibenici a otravnej spolužák tam napsal čuník to jsme se zasmáli na hudební výchově jsme zpívali koledy na čtení jsme se dívali na sobíka niko a na matematice jsme udělali pár příkladů dostala jsem 1,2 a dívali jsme se na sobíka niko.Na aerobiku jsme soutěžili a dostali jsme bonbony a zvonečky.Zítra budeme mlsat cukroví dávat si dárky zpívat kreslit atd..... Miluji Vánoce!!

2 komentáře: