Dnes u nás byl doslova Ježíšek to jste měli vidět!To bylo radosti všichni se vrhly na dárečky byla toho šíleně moc.Já jsem dostala 3 plišáky čokoládu lipo bonbony 2 přání Mh balíček samolepek a stan pro monsterky(vyrobený) bylo to žůžo byl to nádherný den.
gratuluji
OdpovědětVymazat