.
Stránky
Domovská stránka
můj hlavní blog
objednej si grafiku
přihláška do fanclubu
čtvrtek 26. prosince 2013
otázečka
Viděli jste film šmoulové 2?
2 komentáře:
Unknown
26. prosince 2013 v 12:32
jo
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Unknown
27. prosince 2013 v 11:34
ne ani jedničku. mužu ještě poslat fotku do soutěže.Nebyla jsem tu. byly jsme na chatě
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
jo
OdpovědětVymazatne ani jedničku. mužu ještě poslat fotku do soutěže.Nebyla jsem tu. byly jsme na chatě
OdpovědětVymazat