pondělí 23. prosince 2013

něco o vánoční soutěži

Mam tu něco ještě o Vánoční soutěži takže:
Můžete se přihlásit do 25.12.2013
Možná nebudete hlasovat ale možná to budu vibírat se spolužačkama
fotky se můžou zasílat už i 24.12.2013 večer!
Nahoře budete mít odkaz na soutěž pokud se budete chtít přihlásit
Protože nikdo nechce desing bude mít kdyžtak pět tvarů na přání

Žádné komentáře:

Okomentovat