pondělí 30. prosince 2013

můj den

Dneska jsem ráno fotila fotostory Jinafare na cestách možná dam ještě dnes pak jsem se nasvačila a s tátou jsem šla na vodák a z vodáku byl nádherný víhled a došli jsme najednou i k zaječáku (to je kopec) a na vedlejší kopec který nevim jak se jmenuje ale pojmenovala jsem ho uřízlí kopec mam i fotky.
                                                               víhled na klatovy
                                                       šipky kdyžtak klikni a přečti si to
                                                      tam vzadu sou lesy
                                             zase víhled na klatovy
                                                 tam je zaječák
    a tady ten uřízlí kopec už chápete proč jsem ho tak pojmenovala?vzpomínak si jak jsme tam šli ze školkou a Vítek se propadl do díry která před tim kopcem byla a spadlo i dalších deset protože se všichni chitali a tahali a já byla ta desátá a bylo to v zimě krmili jsme zvířátka a vzadu to bylo teď vikácený a nebylo tam to krmítko jak bývalo.

Žádné komentáře:

Okomentovat