středa 25. prosince 2013

mé dárečky

Tak včera chodil Ježíšek a mě přinesl:



                                                        MH triko
                                                    svetro-šaty a mikinu

                                                šperkovničku
                                                  kniha Amélie a tma a 2 gumovací propisky
                                                     DVD šmoulové 1 i 2
                                                  Hello Kity spodní prádlo
                                                A Jinafe Long Scaris a eifelovka 3D puzzle
                                                    a pár foteček Jinafe
                                              naklání se
                                                              přiblížená
                                                     zblíska obličej
                                                  na zemi

a loučí se s vámi

6 komentářů:

  1. gratuluji k novým věcičkám a k Jinafire.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. děkuji a k Jinafe mi negratuluj protože mi ten ocas furt padá tak mě to leze na nervi.

      Vymazat
  2. já jsem dostala Finafire taky a taky mě štve ten ocas

    OdpovědětVymazat
  3. Já jsem Petruska jinak ty jsem chodíš ve 0:43 ? :-O :-)

    OdpovědětVymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat