čtvrtek 19. prosince 2013

ledové království

Protože jdu 29 prosince do kina na pohádku ledové království inspirovala jsem se tim na fotky něco jsem z fantazie udělala.

       jednou utekla královna protože by byla pro lidi nebezpečná
                                                 její sestra se ji vydala hledat
                                                  museli skákat přes rybníky
                                                         lézt nad potokem
 
                                                  a šplhat bylo toho mnohem víc

1 komentář: