úterý 31. prosince 2013

fotka jak si monster high užívají Silvestra

Tato fotka bude i Monster Terce do soutěže tak snad je hezká.

3 komentáře:

  1. Krásné. Dávám ti 5 bodů ze sedmi. Promiň že ty dva ne ale lagoonka má podle mě trošku lepší výzdobu. Omlouvám se ale je to moc pěkné

    OdpovědětVymazat