Moc sr mi líbí
Krásné. Dávám ti 5 bodů ze sedmi. Promiň že ty dva ne ale lagoonka má podle mě trošku lepší výzdobu. Omlouvám se ale je to moc pěkné
to nevadí
Moc sr mi líbí
OdpovědětVymazatKrásné. Dávám ti 5 bodů ze sedmi. Promiň že ty dva ne ale lagoonka má podle mě trošku lepší výzdobu. Omlouvám se ale je to moc pěkné
OdpovědětVymazatto nevadí
Vymazat