pátek 20. prosince 2013

Emma a Méďa Béďa

                              Emma a Méďa Béďa
                             na jaký hory pojedeme?

Nastal čas kdy měli odjet domů a Sintií se rozloučela s Emmou a nestačila jí říct že už do školky nepude.Přijeli domů začali na mapě se rozhodovat na jaký hory pojedou jestly na šumavu alpy blablabla. ,,Holčičko kam chceš ty?"zeptal se táta.,,Na nejbliší horu na se-severu!Ano chci na sever,sever,sever na sever!"odpověděla Emma.Tatínek zkoumal nejbliší horu na severu a zjistil že je to neznámá hora.,,Holčičko ,že nechceš na neznámou horu?"zeptal se naštvaně tatínek.,,A-a-ano"odpověděla kloktavě Emma.,,No protože jsem já s medvídkem chtěla pozdravit babičku a ona šla do šatny tak jsme šli za ní a ona řekla tajný heslo zeď se otevřela odemkla zámek a byla tam chodba celá z diamantů a zlata šla po chodbě byla tam stará knihovna tam byli další dveře tam bylo zrcadlo které mluvilo mi jsme vistřelili pryč pak v noci jsem to šla Sintii ukázat tam byla krásná služka a řekla nám že je to princezna Kipru Lili a potřebuje najít poklad který je kouzelný a že si můžeš přát co chceš a vona si mislí že bude na neznámé hoře a potřebuje korunu aby ji všichni věřili že je princezna Kipru a chce zachránit zvířata co uni žili vona je totiž princezna zvířat a von ten čaroděj je začaroval jako medvídka protože od tamtud pochází medvídek a nechce být už služkou blabla bla.......Chápete?"řekla v rychlosti blesku Emma.,,Moc Emmičko sníš"řekla maminka.,,Nene to je pravda!"Vikřikl medvídek.,,sníte oba měli byste se vyspat"řekl tatínek.,,Musíte nám to příště ukázat"řekla máma.

2 komentáře: