Emma a Méďa Béďa
neznámá hora
Emma se brzo ráno vzbudila a s její kamarádkou Sintií a medvídkem šli na počítač.Dali si tam mapu české rebubliky a neznámá hora byla 80 km od jejich domovu byla na severu na hranicích s polskem a německem a nikdo se tam ještě neodvážil.,,Za pár dní jedeme domů a pojedeme na hory tak možná....."nedořekla Emma.,,Ne,ne voni budou vědět že chceš na neznámou horu můsíme za princeznou Lili a rychle."skočil do řeči medvídek.Vydali se za princeznou Lili a pozdravili ji.,,Ahoj mi jsme přišli kvůli tomu pokladu mi bychom potřebovali vědět co v něm je."řekl medvídek.,,Je v něm co chceš a já potřebuji mou korunu z ostrova Kipr jinak budu na vždy služka a musim zachránit všechny zvířata."řekla princezna Lili.,,Proto je kouzelný."řekla Emma.Pak odešli a vypli počítač dali si snídani a neřekli nic o neznámé hoře to by byl totiš určitě průšvich!
pěkný
OdpovědětVymazat