středa 18. prosince 2013

Emma a Méďa Béďa

                              Emma a Méďa Béďa
                               princezna z kypru
Krásná dívka je vzala do místnosti.,,Vy se znáte?"zeptala se hned Emma.,,Poslouchej"odpověděla neznámá a krásná dívka.,,Jednou jsem byla princezna v zemi Kypr kde bylo hodně zvířata a protože jsem byla princezna zvířat každému jsem dala hlas i medvídkovy.Jenom ,že tam byl i zlý čaroděj všechny začaroval na plyšáky a já jsem odplula protože princezna zvířat bez zvířat nejde přijela jsem až sem.Neměla jsem práci tak mě sem přijala tvá babička Magda.Proto se známe."vyprávěla princezna.,,A jmenuji se Lili." dodala princezna Lili.,,Aha"řekla Silva a Emma.,,Hledám poklad ale né ledajaký kouzelný akorát nevim kde by mohl být."řekla ještě princezna Lili.,,Tak ho najdem!"řekla Emma.,,To nebude hračka protože ho hlídaj ledový  krabové a Obr ledových mužů a obávam se že bude na neznámé hoře."visvětlila princezna Lili.,,Aha"řekla Emma.,,Nevim ,že je tu neznámá hora ,ale už musíme jít spát ahoj"řekl Méďa.,,Ahoj" řekla princezna Lili.

2 komentáře: